2026-05-20
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | A027DTN01.F |
| Μέγεθος πίνακα | 2,7" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD |
| Ψήφισμα | 320(RGB)×240 [QVGA] 150 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 54 × 40,5 (H×V)mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 56,4×42,9(Υ×V)ΜΜ |
| Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση |
| Λάμψη | 310 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 400: 1 (Τύπος) [Μετάδοση] |
| Γωνία θέασης | 60/60/50/60 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, συνήθως λευκή οθόνη, μετάδοση |
| Χρόνος απόκρισης | 10/25 (Τύπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,2 εκ |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 10 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Σχεδιασμένο για | Χειρός & PDA / Ψηφιακή φωτογραφική μηχανή / Ψηφιακή βιντεοκάμερα |
| Διεπαφή σήματος | Σειριακό RGB |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 60 °C; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -25 ~ 70 °C |