2026-05-16
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | Α035QN05 V4 |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD |
| Απόφαση | 320 ((RGB) × 240, QVGA, 115PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 70.32 ((W) × 52.74 ((H) mm |
| Σύνοψη (mm) | 76.9(W) × 63.9(H) × 2.55(D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντίθεση | 300: 1 (τύπος) [μεταφορά] |
| Καλύτερη γωνία | Στις έξι. |
| Οπτική λειτουργία | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Γωνία θέασης | 60/60/50/55 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 10/15 (Τύπος) |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 20K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 45% NTSC |
| Βάρος οθόνης | 18.5±2.0g |
| Εφαρμόστε | Βιομηχανική / Χειροκίνητη & PDA / Πυκνωτής |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Λειτουργία αφής | Δεν αγγίζουμε. |
| Σύστημα σηματοδότησης | Σειριακή RGB (8-bit) + SPI, 50 πιν, FPC |
| Πρόσθετη τάση | 3.3/3.3V (τύπος) ((VDD/VDDIO) |
| Μέγιστο | Εργασία: -10 ~ 70 °C. Αποθήκευση: -40 ~ 80 °C. |