2026-05-15
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | A070VTN06.1 |
| Μέγεθος οθόνης | 7,0 ίντσες |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 800(RGB)×480, WVGA 134PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετες ράβδοι RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 154,08 (Π)×85,92 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 157,29(Π)×90,91(Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 166,43(Π)×102,2(Υ)×6,6(Β) mm |
| Φωτεινότητα | 1250 cd/m² (Ελάχ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 500:1 (Τύπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία θέασης | 60/60/40/60 (Τύπος) (CR≥10) |
| Απάντηση | 25 (Τύπος)(Tr+Td) ms |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Αριθμός χρωμάτων | 65 χιλ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED [9S3P], 10 χιλιάδες ώρες, χωρίς πρόγραμμα οδήγησης |
| Μάζα | TBD |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Χρησιμοποιείται για | Οθόνη Βιομηχανικής / Αυτοκινήτου |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | 51 pin Parallel RGB (1 ch, 4-bit) , FPC |
| Τάση τροφοδοσίας | 3.3/11/16/-7V (Τύπος)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Μέγιστη βαθμολογία | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C |