2026-04-29
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | Α070VW08 V2 |
| Μέγεθος πίνακα | 7.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 800*480 ((RGB), WVGA, 133PPI |
| Φόρμα pixel | Οριζόντια γραμμή RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 152.4 ((W) * 91.44 ((H) mm |
| Εμφανιζόμενη περιοχή | 154.40 ((W) * 93.44 ((H) mm |
| φυσική διάσταση | 165 ((W) * 104 ((H) * 5,4 ((T) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 (Τύπος.) |
| Αντιδιαστολή | 5001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 65/65/50/60 (τύπος) |
| Χρόνος απόκρισης | 12/18 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 50% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 3S11P WLED, 10K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Διασύνδεση σήματος | TTL (1 ch, 8-bit) + SPI, 60 πιν, FPC |
| Τεχνολογία | 3.3/5/-5/14/-14V (τύπος) ((VCC/VDPA/VDNA/VGH/VGL) |
| περιβάλλον εργασίας | Εργασία: -20 ~ 70 °C. Αποθήκευση: -30 ~ 80 °C. |