2026-05-12
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | Α080XTN01.4 |
| Μέγεθος πίνακα | 8.0" |
| Τύπος οθόνης | Ηλεκτρονικά οπτικά συστήματα (LCM), α-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 160PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 162.048 ((W) × 121.536 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 164.65 ((W) × 124.14 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 183(W) × 141 ((H) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 700(Τύπος) (Μεταφορά) |
| Γωνία θέασης | 70/70/60/65 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 3/6 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M, 50% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 3S9P WLED, 15K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 179g (τύπος) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διασύνδεση σήματος | LVDS (1 ch, 8-bit), 40 πιν, FPC |
| Τεχνολογία | 3.3/11.5/20/-7V (τύπος.) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Περιβάλλον | Εργασία: -10 ~ 60 °C · Αποθήκευση: -20 ~ 70 °C |