2026-03-13
| Ετικέτα | Samsung SDI |
| Πρότυπο P/N | ΑΜΣ260CM61 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 2.6" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, OLED, πλήρης μονάδα |
| Απόφαση | 240 ((RGB) × 320, QVGA 150PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 40.32 ((W) × 54.08 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 43.0(W) ×56.76 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 44.7 ((H) × 62.2 ((V) × 2.15 ((D) mm |
| Θεραπεία | - |
| Φωτεινότητα | 200 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 100001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | - |
| Τρόπος λειτουργίας | - |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 73% NTSC |
| Πηγή φωτός | αυτο, 20 χιλιάδες ώρες |
| Βάρος | 16.0g (τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Κινητό τηλέφωνο |
| Ποσοστό καρέ | - |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COG Ενσωματωμένο S6E63D3 |
| Τύπος διεπαφής | 8/9/16/18-bit 6800/8080 παράλληλο, 6/16/18-bit RGB, SPI, 61 pinsFPC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 1.8/2.8V (τύπος) ((VDD3/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C |