2026-04-16
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | ΑΜΣ260DN01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 2.6" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, OLED, πλήρης μονάδα |
| Απόφαση | 240 ((RGB) × 320, QVGA 151PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 40.32 ((W) × 53.76 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 43.2(W) ×56.85 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 49.1 ((H) × 67.3 ((V) × 2.3 ((D) mm |
| Θεραπεία | - |
| Δείτε την κατεύθυνση | - |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | - |
| Τρόπος λειτουργίας | - |
| Χρώμα υποστήριξης | 262 χλμ. |
| Πηγή φωτός | εαυτός |
| Βάρος | 11.0g (τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Κινητό τηλέφωνο |
| Ποσοστό καρέ | - |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Λεπτομέρειες D-IC | COG Ενσωματωμένο S6E63F0 |
| Τύπος διεπαφής | 8-bit παράλληλος, 61 πινάκιαFPC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 1.8/2.8V (τύπος) ((VDD3/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 70 °C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 80 °C |