2026-03-13
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | ΑΜΣ300FW01 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 3.0" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, OLED, πλήρης μονάδα |
| Απόφαση | 240 ((RGB) × 432, WQVGA 165PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 36.96 ((W) × 66.3 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 40.76(W) × 74.44(H) × 0.88(D) mm |
| Επιφάνεια | - |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 100001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | - |
| Τρόπος εμφάνισης | - |
| Καλύτερη θέα | - |
| Χρόνος απόκρισης | 0.05 (μέγιστο) ((Tr+Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K 73% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | αυτο, 20 χιλιάδες ώρες |
| Συχνότητα | 50Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | Εγκατασκευασμένο COG S6E63D4 |
| Βάρος του πάνελ | 8.00g (τύπος.) |
| Εφαρμογή | Κινητό τηλέφωνο |
| Διασύνδεση σήματος | Παράλληλο RGB (1 χλμ, 6 bit) + SPI, 49 πιν FPC |
| Τεχνολογία | 1.8/2.8V (VDD3/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40 ~ 85 °C |