2026-03-27
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS397GE66 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 4.0" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, Συναρμολόγηση |
| Ανάλυση | 480(RGB)×800, WVGA 235PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 51.84(Π)×86.4(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (Ελάχ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | - |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M |
| Πηγή Φωτός | αυτόφωτο |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο Για | Κινητό Τηλέφωνο |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | PCAP |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |