2026-04-02
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS480CZ10 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 4.8" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, Συναρμολόγηση |
| Ανάλυση | 720(RG/BG)×1280, WXGA 249PPI |
| Μορφή Pixel | RG/BG PenTile |
| Ενεργή Περιοχή | 59.76(Π)×106.24(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 64.8(Π)×138.4(Υ) mm |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 100%NTSC |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος | - |
| Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση |
| Αναλογία Αντίθεσης | 30000:1 (Ελάχ.) (TM) |
| Λειτουργία Οθόνης | - |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Τύπος Λαμπτήρα | αυτοφωτιζόμενο |
| Οθόνη Αφής | PCAP, I²C |
| Εφαρμογή | Κινητό Τηλέφωνο |
| Διεπαφή Σήματος | MIPI (4 κανάλια δεδομένων), 40 ακροδέκτες |
| Τάση Εισόδου | 1.8/3.0/3.8V (Τυπ.)(VDD/VCI/VBAT) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |