2026-04-02
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS480CZ14-0 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 4.8" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, Συναρμολόγηση |
| Ανάλυση | 720(RG/BG)×1280, WXGA 249PPI |
| Μορφή Pixel | RG/BG PenTile |
| Ενεργή Περιοχή | 59.76(Π)×106.24(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Περίγραμμα(mm) | 64.8(Π)×137.2(Υ)×1.5(Β) |
| Φωτεινότητα | 350 (Τυπ.)(cd/m²) |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Βάθος Χρώματος | 16.7M 100% NTSC |
| Μάζα | - |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Σκληρή επίστρωση |
| Αναλογία Αντίθεσης | 3400 : 1 (Ελάχ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | - |
| Απόκριση | - |
| Οπίσθιος Φωτισμός | αυτόνομος |
| Χρησιμοποιείται για | Κινητό Τηλέφωνο |
| Οθόνη Αφής | PCAP, I²C |
| Τύπος Σήματος | MIPI (4 κανάλια δεδομένων), 40 ακροδέκτες |
| Τάση Τροφοδοσίας | 1.8/3.0/3.8V (Τυπ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Μέγιστες Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C |