2026-04-10
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | ΑMS499KP05 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 5.0" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, OLED |
| Απόφαση | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 360PPI |
| Φόρμα pixel | Διαμαντένια Πιξέλια |
| Ενεργός χώρος | 62.1 ((W) × 110.4 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Φωτεινότητα | - |
| Αντιδιαστολή | 100000: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | - |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | - |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M |
| Πίσω φωτισμός | εαυτός |
| Μάζα | - |
| Χρησιμοποιείται για | Κινητό τηλέφωνο |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | PCAP |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C |