2026-03-31
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS499KP07-0 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 5.0" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, OLED |
| Ανάλυση | 1080(RG/BG)×1920, FHD 360PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | Diamond Pixels |
| Ενεργή Περιοχή | 62.1(W)×110.4(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 66.5(H)×140.8(V)×1.51(D) mm |
| Επεξεργασία | Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα |
| Φωτεινότητα | 390 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 100:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | - |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 103%NTSC |
| Πηγή Φωτός | αυτό |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο Για | Κινητό Τηλέφωνο |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | PCAP, I²C |
| Τύπος Διεπαφής | MIPI (4 κανάλια δεδομένων), 40 ακροδέκτες |
| Τροφοδοσία | 1.8/3.0V (Τυπ.)(VDD/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |