2026-03-31
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS546KD09-0 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 5.5" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, Συναρμολόγηση |
| Ανάλυση | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 438PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RG/BG PenTile |
| Ενεργή Περιοχή | 68.04(Π)×120.96(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 73.47(Π)×152.04(Υ)×1.71(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντι-δακτυλικό αποτύπωμα |
| Φωτεινότητα | 390 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 100:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | - |
| Καλύτερη Θέαση σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 103%NTSC |
| Τύπος Λαμπτήρα | αυτο-φωτιζόμενο |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | PCAP, I²C |
| Βάρος Πάνελ | - |
| Εφαρμογή | Κινητό Τηλέφωνο |
| Διεπαφή Σήματος | MIPI (2 καναλιών, 4 γραμμές δεδομένων), 60 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 1.8/3.0V (Τυπ.)(VDD/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |