2026-04-07
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS549HE38 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 5.5" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, Συναρμολόγηση |
| Ανάλυση | 1080(RG/BG)×1920, FHD 327PPI |
| Μορφή Pixel | RG/BG PenTile |
| Ενεργή Περιοχή | 68.31(Π)×121.44(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 74.82(Π)×154.82(Υ) mm |
| Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | - |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Ελάχ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Οθόνης | - |
| Καλύτερη Προβολή σε | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Χρώματα Οθόνης | 16.7M 102%NTSC |
| Τύπος Λαμπτήρα | αυτο-φωτιζόμενο |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | On-Cell Touch |
| Βάρος Πάνελ | - |
| Εφαρμογή | Κινητό Τηλέφωνο |
| Διεπαφή Σήματος | MIPI (4 γραμμές δεδομένων), Σύνδεσμος 40 ακίδων |
| Τάση Εισόδου | 1.8/3.0/3.7V (Τυπ.)(VDD3/VCI/VBAT) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ;Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |