2026-04-14
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | ΑMS549JG11-0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 5.5" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, συναρμολόγηση |
| Απόφαση | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 436PPI |
| Φόρμα pixel | RG/BG Πεντάλ |
| Ενεργός χώρος | 68.4 ((W) × 121,6 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Μέγεθος περίγραμμα | 72.45 ((W) × 146.96 ((H) mm |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 (τύπος) |
| Καλύτερη θέα | Συμμετρία |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M 103% NTSC |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος | - |
| Επιφάνεια | - |
| Αντιδιαστολή | 600001 (μίν.) (TM) |
| Τρόπος εμφάνισης | - |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Τύπος λαμπτήρα | εαυτός |
| Εικόνα αφής | PCAP, I2C |
| Εφαρμογή | |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (2 ch, 4 λωρίδες δεδομένων), 60 πινώνΣυνδετήρας |
| Τεχνολογία | 1.8/3.0/3.7/7.3V (τύπος) ((VDD3/VCI/VBAT/VLIN) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ·Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |