2026-03-31
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | ΑMS567JD09 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 5.7" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, OLED |
| Απόφαση | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 423PPI |
| Φόρμα pixel | RG/BG Πεντάλ |
| Ενεργός χώρος | 70.56 ((W) × 125.44 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 73.2 ((W) × 132.76 ((H) × 1.02 ((D) mm |
| Θεραπεία | Σκληρή επικάλυψη |
| Φωτεινότητα | 120 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | - |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | - |
| Τρόπος λειτουργίας | - |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 103% NTSC |
| Πηγή φωτός | εαυτός |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Ασύρματα τηλέφωνα, HMD VR AR |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | MIPI (2 ch, 4 δρομολόγια δεδομένων)Συνδετήρας |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 1.8/3.3/3.8V (τύπος) ((VDD3/VCI/VBAT) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C |