2026-03-26
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | ΑΜΣ568AT41-0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 5.7" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, συναρμολόγηση |
| Απόφαση | 1080 ((RG/BG) ×1920, FHD 316PPI |
| Φόρμα pixel | RG/BG Πεντάλ |
| Ενεργός χώρος | 70.74 ((W) × 125.76 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σχεδιασμός Dim. | 76.4 ((H) × 148.84 ((V) mm |
| Θεραπεία | Σκληρή επικάλυψη |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | 88/88/88/88 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | - |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 100% NTSC |
| Πηγή φωτός | εαυτός |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο για | Κινητό τηλέφωνο |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | PCAP, I2C |
| Τύπος διεπαφής | MIPI (4 λωρίδες δεδομένων), 40 πινάκιαConnector |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 1.8/3.0/3.8V (τύπος) ((VDD/VCI/VBAT) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 60 °C, θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |