2026-03-30
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS596DU08-0 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 6.0" |
| Τύπος Οθόνης | AM-OLED, Συναρμολόγηση |
| Ανάλυση | 1440(RG/BG)×2560, Quad-HD 402PPI |
| Μορφή Pixel | RG/BG PenTile |
| Ενεργή Περιοχή | 74.16(W)×131.84(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 81.26(H)×151.4(V)×1.61(D)mm |
| Επεξεργασία | - |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 10000:1 (Ελάχ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | 88/88/88/88 (Ελάχ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | - |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 100%NTSC |
| Πηγή Φωτός | αυτοφωτιζόμενο |
| Βάρος | - |
| Σχεδιασμένο Για | Κινητό Τηλέφωνο |
| Ρυθμός Καρέ | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | PCAP, I²C |
| Τύπος Διασύνδεσης | MIPI (2 ch, 4 data lanes), 60 pinsConnector |
| Τροφοδοσία | 1.8/3.1/4.0V (Τυπ.)(IOVDD/VCI/VBAT) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |