2026-03-31
| Μάρκα | Samsung |
| Μοντέλο P/N | AMS840CS03 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 8.4" |
| Τύπος Πάνελ | AM-OLED, OLED |
| Ανάλυση | 1600(RG/BG)×2560, WQXGA 294PPI |
| Μορφή Pixel | Diamond Pixels |
| Ενεργή Περιοχή | 112.8(W)×180.48(H) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | - |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 121.4(H)×195.3(V) mm |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτικό |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 10000:1 (Τυπ.) (TM) |
| Κατεύθυνση Θέασης | Συμμετρία |
| Χρόνος Απόκρισης | - |
| Γωνία Θέασης | 80/80/80/80 (Τυπ.)(CR≥100) |
| Λειτουργία Λειτουργίας | - |
| Υποστηριζόμενα Χρώματα | 16.7M 102%NTSC |
| Πηγή Φωτός | αυτοφωτιζόμενο |
| Βάρος | 87.0g (Τυπ.) |
| Σχεδιασμένο Για | Pad & Tablet |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | On-Cell Touch, I²C |
| Τύπος Διεπαφής | MIPI (2 ch, 4 data lanes), 60 pinsConnector |
| Τροφοδοσία | 1.8/1.8/3.0V (Τυπ.)(VDDR/VDD3/VCI) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -20 ~ 85 °C; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -55 ~ 110 °C |