2026-03-31
| Ετικέτα | Samsung |
| Πρότυπο P/N | AMSA05BV07 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.5" |
| Τύπος οθόνης | AM-OLED, συναρμολόγηση |
| Απόφαση | 2560 ((RGB) × 1600, WQXGA 287PPI |
| Φόρμα pixel | Στ-γραμμή RGB |
| Ενεργός χώρος | 226.56 ((W) × 141.6 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 227.56 ((W) × 142.6 ((H) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 241.16 ((H) × 170.603 ((V) mm |
| Θεραπεία | Αντιφως |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 100001 (τύπος) (TM) |
| Δείτε την κατεύθυνση | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | - |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | - |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M 97%NTSC |
| Πηγή φωτός | εαυτός |
| Βάρος | 154 γραμμάρια (τύπος) |
| Σχεδιασμένο για | Πάντ & Ταμπλέτα |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Πίνακα αφής | Επικοινωνίες αφής στο κινητό, I2C |
| Τύπος διεπαφής | MIPI (2 ch, 4 λωρίδες δεδομένων), 80 πινώνΣυνδέτης |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 1.8/3.3/5.0V (τύπος) ((VDD1/VDD2/ELVDD) |