2026-05-23
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | Β116HAN05.2 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 11.6" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 190PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 256.32 ((W) × 144.18 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 268 ((W) × 168 ((H) × 3 ((D) |
| Φωτεινότητα | 300 (τύπος) (cd/m2) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 52% NTSC |
| Σχήμα περίγραμμα | Στενός (PCBA επίπεδος, T≤3,2 mm) |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Haze 0%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Αντιδιαστολή | 800: 1 (Τύπος) (TM) |
| Τρόπος εργασίας | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Ανταπόκριση | 25 (τύπος) (Tr+Td), 3 (τύπος) (G έως G) ms |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 15 χλμ. ώρες |
| Χρησιμοποιείται για | Λάπτοπ |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | Δύο λωρίδες (eDP), eDP1.2, 30 πινών Συνδέτης |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |