2026-05-28
| κατασκευαστής | AUO |
| Όνομα μοντέλου | B133HAK02.1 |
| μέγεθος οθόνης | 13,3 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080 [FHD] 166 PPI |
| Διάταξη pixel | Τρίγωνο RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 293,76 × 165,24 mm (Υ×V) |
| φυσικός | 300,26(Π)×177,55(Υ) ×4,5(Β) χιλ. |
| Επιφάνεια | Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 300 cd/m² (Τύπ.) |
| Αντίθεση | 700: 1 (Τύπ.) [Μετάδοση] |
| Οπτική λειτουργία | AHVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μετάδοση |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Τύπος) (CR≥10) |
| απαντώντας | 25 (Τύπος)(Tr+Td) ms |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED, 15 χιλιάδες ώρες, με οδηγό LED |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Λειτουργία αφής | Κανένα άγγιγμα |
| σύστημα σήματος | eDP (2 λωρίδες), 40 ακίδες, υποδοχή |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,3 V (Τυπ.) |
| Ανώτατο όριο | Λειτουργία: 0 ~ 50 °C; Αποθήκευση: -25 ~ 60 °C |