2026-05-28
| μάρκα | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | Β156HAN02.4 |
| μέγεθος οθόνης | 15.6 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1920 ((RGB) × 1080 FHD 141PPI |
| Διατάξη των pixel | Βόρεια γραμμή RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 344.16 ((Οριζόντια) × 193.59 ((Κοντά) mm |
| φυσική διάσταση | 350.66 ((Οριζόντια) × 216.15 ((Κοντά) × 3.2 ((Δύκα) mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ματ |
| Εμφάνιση φωτεινότητας | 300 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντίθεση | 8001 (τύπος) (μεταφορά) |
| Καλύτερη προοπτική | Πλήρη θέα |
| Οπτική λειτουργία | AHVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| ανταποκρίνεται | 25 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K, 72% NTSC |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 15K ώρες, με LED driver |
| Βάρος οθόνης | Πιο λεπτή οθόνη (PCBA ευθεία, πάχος ≤ 3,2 mm) |
| Εφαρμόστε | σημειωματάριο |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Λειτουργία αφής | Δεν αγγίζουμε. |
| Τύπος διεπαφής | 30 καρφίτσες eDP (2 λωρίδες), σύνδεσμος |
| Πρόσθετη τάση | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον εφαρμογής | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |