2026-05-19
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | B156HAN02.9 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 15,6" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080, FHD 141 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή Περιοχή | 344,16 (Π) × 193,59 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | - |
| Μέγεθος περιγράμματος | 350,66(Π)×205,24(Υ)×5(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτικό |
| Λάμψη | 400 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 800:1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Μεταδοτικό |
| Καλύτερη θέα στο | Συμμετρία |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Τύπος)(Tr+Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 16,7 εκ |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15 χιλιάδες ώρες, με πρόγραμμα οδήγησης LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Στυλ σχήματος | Λεπτό (PCBA Bent, T≤3,0mm) |
| Εφαρμογή | Φορητός υπολογιστής |
| Διεπαφή σήματος | Σύνδεσμος eDP (2 λωρίδες), eDP1.3, 30 ακίδων |
| Τάση εισόδου | 3,3 V (Τυπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ;Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |