2026-04-30
| Κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | G043FTT01.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 4.3 ίντσες |
| Τύπος | a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD |
| Αριθμός pixel | 480 ((RGB) * 272, WQVGA, 128PPI |
| Διαμόρφωση | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Εμφανιζόμενη περιοχή | 100.8 ((W) *58.76 ((H) mm |
| φυσική διάσταση | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) mm |
| Επιφάνεια | Ματ (Haze 8%), σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 4001 (τύπος) (μεταφορά) |
| Χρόνος απόκρισης | 15/20 (Τύπος) (Tr/Td) ms |
| Γωνία θέασης | 65/65/50/55 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | AHVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Χρώμα υποστήριξης | 16.7M, 50% NTSC |
| Πηγή φωτός | 9S1P WLED, 10K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Βάρος οθόνης | 59.0g (τύπος.) |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλο RGB (1 χλμ, 8 bit), 45 πιν, FPC |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3/3.3V (τύπος) ((VDD/VDDIO) |
| Περιβάλλον | 0 ~ 70 °C· Αποθήκευση: -30 ~ 80 °C |