2026-04-25
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πάνελ | G057QTN01.0 |
| Μέγεθος οθόνης | 5,7 ίντσες |
| Τύπος πάνελ | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Ανάλυση | 1600(RGB)×900(HD+) 91PPI |
| Διαμόρφωση pixel | Κάθετες μπάρες RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 115,2 × 86,4 mm (Υ×Π) |
| Ορατό μέγεθος | 118,2 × 89,4 mm (Υ×Π) |
| Φυσική διάσταση | 144 × 104,6 × 12,8 mm (Υ×Π×Β) |
| Επιφάνεια | Ματ, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα (cd/m²) | 500 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700 : 1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/70 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Ταχύτητα απόκρισης | 15/10 (Τυπ.)(Tr/Td) ms |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, κανονικά λευκή εμφάνιση, διαπερατή |
| Αριθμός χρωμάτων | 262K , 50% NTSC |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Βάρος οθόνης | 150/165g (Τυπ./Μέγ.) |
| Σύστημα σήματος | CMOS (1 κανάλι, 6-bit) , ακροδέκτης, 33 ακίδες |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες τιμές | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C |