2026-05-19
| κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | G057VN01 V1 |
| Μέγεθος διαγώνιας | 5.7 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD |
| Απόφαση | 640 ((RGB) × 480 [VGA] 141PPI |
| Διατάξη των pixel | Βόρεια γραμμή RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 115.2(W) × 86.4 ((H) mm |
| φυσική διάσταση | 144 ((H) × 104,6 ((V) × 12,8 ((D) mm |
| Οπτικό μέγεθος | 118.2(W) × 89.4 ((H) mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Εμφάνιση φωτεινότητας | 700 (τύπος) |
| Αντίθεση | 8001 (τύπος) (μεταφορά) |
| Καλύτερη γωνία | 12 η ώρα |
| Οπτική λειτουργία | TN, συνήθως λευκή οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/70 (τύπος) |
| ανταποκρίνεται | 15/10 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Βάρος | 160/175g (τύπος/μέγιστο.) |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 50% NTSC |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 50 χλμ. ώρες, με LED driver |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανική |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Λειτουργία αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | CMOS (1 ch, 6-bit), σύνδεσμος, 33 καρφίτσες |
| Πρόσθετη τάση | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον εφαρμογής | Εργασία: -30 ~ 85 °C. Αποθήκευση: -30 ~ 85 °C. |