2026-04-29
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | G065VN01 V221 |
| Διαγώνιο Μέγεθος | 6.5" |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 640(RGB)×480, VGA 122PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Ενεργή Περιοχή | 132.48(Π)×99.36(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 135.9(Π)×102.8(Υ) mm |
| Περίγραμμα(mm) | 153(Π)×118(Υ)×11.2(Β) |
| Φωτεινότητα | 800 (Τυπ.)(cd/m²) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Καλή Θέαση σε | Συμμετρία |
| Βάθος Χρώματος | 262K/16.2M 55% NTSC |
| Μάζα | 170g (Τυπ.) |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60Hz |
| Επεξεργασία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή Επίστρωση (3H), Αντι-ανακλαστική |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000 : 1 (Τυπ.) (TM) |
| Λειτουργία Εργασίας | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Απόκριση | 10/15 (Τυπ.)(Tr/Td) ms |
| Οπίσθιος Φωτισμός | WLED , 70K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανική、Εξωτερική Υψηλή Φωτεινότητα |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Τύπος Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit), 20 ακροδέκτες |
| Τάση Τροφοδοσίας | 3.3V (Τυπ.) |
| Μέγιστες Ονομαστικές Τιμές | Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 80 °C Θερμοκρασία Λειτουργίας: -30 ~ 80 °C |