2026-04-29
| Κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | G070VTT01.0 |
| Μέγεθος οθόνης | 70,0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | LCM, α-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 800×480 ((RGB) (WVGA) 133PPI |
| Συμφωνία | Οριζόντια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος ((mm) | 152.4 × 91,44 (H × V) |
| Σύνοψη (mm) | 165 × 105,8 × 4,81 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 380 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 500: 1 (Τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 65/65/50/60 (τύπος) |
| Χρόνος απόκρισης | 12/18 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Καλή θέα στο | Στις έξι. |
| Τρόπος εργασίας | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 262K 50% NTSC |
| Πίσω φωτισμός | 8S3P WLED, 10 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό |
| Μάζα | 159±15g |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανική |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | 4 καλώδια αντίσταση επαφής |
| Τύπος σήματος | Παράλληλο RGB (1 χλμ, 6 bit), 40 πιν FPC |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | θερμοκρασία ορόσημα: -30 ~ 80 °C θερμοκρασία λειτουργίας: -20 ~ 70 °C |