2026-05-19
| Κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | G070VVN01.1 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 7.0 ίντσες |
| Τύπος | Ηλεκτρονικά οπτικά συστήματα (LCM), α-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 800 ((RGB) * 480, WVGA, 133PPI |
| Διαμόρφωση | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 152.4 ((W) * 91.44 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 154.2 ((H) * 93.24 ((V) mm |
| Σχεδιασμός Dim. | 164.55(W) *104.71(H) *8.15(D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 600 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 15001 (τύπος) (μεταφορά) |
| Χρόνος απόκρισης | 10/25 (τύπος) (Tr/Td) ms |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (τύπος) |
| Τρόπος λειτουργίας | AMVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K/16.2M, 50% NTSC |
| Πηγή φωτός | 7S2P WLED, 30K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανική |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Βάρος οθόνης | 143 g (τύπος) |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλο RGB (1 ch, 6/8-bit), 50 καρφίτσες, σύνδεσμος |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Εργασία: -20 ~ 70 °C. Αποθήκευση: -30 ~ 80 °C. |