2026-05-11
| κατασκευαστής | AUO |
| Όνομα μοντέλου | G070VVN01.2 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 7,0 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD |
| Ψήφισμα | 800(RGB)×480 WVGA 133PPI |
| Διάταξη pixel | Κάθετη μπάρα RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 152,4(Οριζόντια)×91,44(Κάθετη) χλστ |
| φυσική διάσταση | 164,55 (οριζόντια) × 104,71 (κάθετα) × 8,5 (πάχος) χλστ. |
| Οπτικό μέγεθος | 154,2(Οριζόντια)×93,2(Κάθετη) χλστ |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ματ, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα οθόνης | 600 cd/m² (Τύπ.) |
| Οπτική λειτουργία | AMVA3, συνήθως μαύρη οθόνη, μετάδοση |
| Γωνία θέασης | 80/80/80/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| απαντώντας | 10/25 (Τύπ.)(Tr/Td) ms |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED [7S2P], 30 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Τύπος διεπαφής | 50 pin Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit), Connector |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,3 V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον Εφαρμογής | Λειτουργία: -30 ~ 85 °C; Αποθήκευση: -30 ~ 85 °C |