2026-04-25
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G101EAN01.0 |
| Μέγεθος πίνακα | 10.1 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 800 ((RGB) × 1280 [WXGA] 150PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 135.36 × 216.576 mm (H × V) |
| Μέγεθος περίγραμμα | 150.3 × 232,43 × 4,8 mm (H×V×D) |
| Επιφάνεια | Ματ επιφάνεια, αντιαντανάκλαση |
| Φωτεινότητα | 350 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 1000: 1 (τύπος) [μεταφορά] |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 30 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 60% NTSC. |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 15K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 161g (μέγιστο.) |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (4 δρομολόγια δεδομένων), τερματικό, 39 πινάκια |
| Τεχνολογία | 1.8/3.3V (τύπος) ((VDDIO/VDD) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |