2026-04-30
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G101EAN02.4 |
| Μέγεθος πίνακα | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | Ηλεκτρονικά οπτικά συστήματα (LCM), α-Si TFT-LCD |
| Απόφαση | 1280 ((RGB) × 800 [WXGA] 149PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια γραμμή RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 216.96 × 135,6 (H×V) mm |
| Φωτεινότητα | 400 (τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Χρόνος απόκρισης | 29 (τύπος) ((Tr+Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 50% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 20K ώρες, με LED driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Διασύνδεση σήματος | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικά συστήματα |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |