2026-04-29
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G101QAN01.1 |
| Μέγεθος πίνακα | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, μονάδα LCD |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 600, WSVGA, 117PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια γραμμή RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 135.36 × 216.576 (H×V) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 142.96 × 228,04 × 4,05 (H×V×D) mm |
| Επιφάνεια | Αντίγραφο (Ομίχλη 0%) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 10001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 85/85/85/85 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | AHVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μεταδοτική |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.7M, 45% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | 5 χορδές WLED, 15K ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 120g (μέγιστο.) |
| Διασύνδεση σήματος | MIPI (2 ch, 4 λωρίδες δεδομένων), σύνδεσμος, 61 πινάκια |
| Τεχνολογία | 1.8/5.6/-5.6V (τύπος) (IOVCC/VSP/VSN) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |