2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G101STN01.A |
| Μέγεθος Πάνελ | 10.1 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1024(RGB)×600, WSVGA, 117PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 222.72(Π)×125.28(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 226.43(Π)×128.1(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 235(Π)×143(Υ) ×5.5(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 500:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 70/70/60/60 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 7/9 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 262K/16.7M 45% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 20K ώρες , Χωρίς Οδηγό |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος | 184.5g (Τυπ.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit) , 40 ακίδες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -10 ~ 60 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 70 °C |