2026-05-15
| Ετικέτα | ΑΕΠ |
| Πρότυπο P/N | G101UAN04.0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10.1" |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1200 ((RGB) ×1920, WUXGA 225PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Ενεργός χώρος | 135.36 ((W) × 216.58 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | - |
| Σύνοψη (mm) | 142 × 228,55 × 5,36 (H × V × D) |
| Θεραπεία | Αντανάκλαση (Ομίχλη 0%) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 900: 1 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (τύπος) |
| Ανταπόκριση | 30 (τύπος) (Tr+Td) ms |
| Καλή θέα στο | Συμμετρία |
| Τρόπος εργασίας | AHVA, συνήθως μαύρο, μεταδοτικό |
| Βαθμό χρώματος | 16.7M 70%NTSC |
| Πίσω φωτισμός | WLED, 15 χλμ. ώρες, χωρίς οδηγό |
| Μάζα | 167 g (μέγιστο) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανική |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | MIPI (4 λωρίδες δεδομένων), 40 πινές |
| Προμήθεια τάσης | 3.3V (τύπος) |
| Μαξ. Αξιολόγηση | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |