2026-05-18
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο | G104VN01 V0 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10,4 ιντσών |
| Τύπος | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Μορφή pixel | 640(RGB)×480 [VGA] 76 PPI |
| Διαμόρφωση | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 211,2 (Η) × 158,4 (V) mm |
| Περίγραμμα Δημ. | 243(H)×176,6(V) ×11,9(D) mm |
| Περιοχή Bezel | 214,8 (Η) × 162,4 (V) mm |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700:1 (Τύπ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 η ώρα |
| Χρόνος απόκρισης | 20/10 (Τύπος) (Tr/Td) |
| Γωνία θέασης | 80/80/60/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K 45% NTSC |
| Πηγή φωτός | CCFL [2 τεμ.] , 50K ώρες , W/O Πρόγραμμα οδήγησης |
| Βάρος | 490 γρ. (Τύπ.) |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανικός |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Πίνακας αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins Υποδοχή |
| Τροφοδοτικό | 3,3/5,0V (Τύπος)(VCC) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |