2026-05-19
| Μάρκα | AUO |
| Μοντέλο P/N | G104VN01 V111 |
| Διαγώνιο μέγεθος | 10,4" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 640(RGB)×480, VGA 76PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Ενεργή περιοχή | 211,2 (Π) × 158,4 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 214,8 (Π) × 162,4 (Υ) mm |
| Περίγραμμα Δημ. | 243(Π)×176,6(Υ)×8,5(Β) mm |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700:1 (Τύπ.) (TM) |
| Προβολή κατεύθυνσης | 6 η ώρα |
| Χρόνος απόκρισης | 20/10 (Τύπος) (Tr/Td) |
| Γωνία θέασης | 80/80/60/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Χρώμα υποστήριξης | 262K/16,7M 45%NTSC |
| Πηγή φωτός | WLED [8S2P], 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED |
| Βάρος | 355 γρ. (Τύπ.) |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανικός |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Πίνακας αφής | Χωρίς |
| Τύπος διεπαφής | LVDS (1 ch, 6/8-bit), 20 pinsConnector |
| Τροφοδοτικό | 3,3 V (Τυπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |