2026-04-25
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G121STN02.0 |
| Μέγεθος Πάνελ | 12,1 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 800(RGB)×600, SVGA, 82PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | Κάθετη Λωρίδα RGB |
| Περιοχή Εμφάνισης | 246(Π)×184,5(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 249(Π)×187,5(Υ) mm |
| Διαστάσεις Περιγράμματος | 260,5(Π)×203(Υ)×9(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 500 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 80/80/65/75 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 25/10 (Τυπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα Εμφάνισης | 262K/16.2M , 53% NTSC |
| Τύπος Λαμπτήρα | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 600g (Μέγ.) |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6-bit) , 20 ακροδέκτες , ακροδέκτης |
| Τάση Εισόδου | 3,3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ; Αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |