2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G140HAN01.1 |
| Μέγεθος Πάνελ | 14,0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1920(RGB)×1080 FHD 157PPI |
| Μορφή Pixel | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 309,14(Υ)×173,89(Π) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 319(Υ)×190,76(Π)×8,3(Β) mm |
| Επιφάνεια | Γυαλιστερή (Ομίχλη 0%), Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 800:1 (Τυπ.) (Μετάδοση) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Καλύτερη Θέαση σε | 16,2M , 72% NTSC |
| Χρόνος Απόκρισης | 15/10 (Τυπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα Εμφάνισης | 262K |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 580g (Μέγ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (2 Lanes) , eDP1.2 , 30 ακροδέκτες , τερματικό |
| Τάση Εισόδου | 3,3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C |