2026-04-29
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G150XAN03.0 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15,0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD , LCM |
| Ανάλυση | 1024(RGB)×768, XGA, 85PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 304,128(Π)×228,096(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 314,13 × 245,3 × 6,8 mm (Υ×Π×Β) |
| Επιφάνεια | Ματ, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 1000:1 (Τυπ.) (Διαπερατό) |
| Γωνία Θέασης | 89/89/89/89 (Τυπ.) (CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | AHVA, Κανονικά Μαύρο, Διαπερατό |
| Χρόνος Απόκρισης | 25 (Τυπ.)(Tr+Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 16,2M , 60% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Βάρος Πάνελ | 920g (Μέγ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανικό |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Διεπαφή Σήματος | eDP (1 Lane) , ακροδέκτης, 30 ακίδες |
| Τάση Εισόδου | 3,3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Λειτουργίας: -20 ~ 75 °C ; Αποθήκευσης: -20 ~ 75 °C |