2026-05-11
| Κατασκευαστής | AUO |
| Όνομα μοντέλου | G150XG01 V3 |
| Μέγεθος οθόνης | 15,0 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | LCM, a-Si TFT-LCD |
| Αριθμός pixel | 1024(2)×768(2) (XGA) 85PPI |
| Συμφωνία | Ορθογώνιο RGBW |
| Ενεργή περιοχή (mm) | 304,128 × 228,096 (Υ×Β) |
| Περίγραμμα (mm) | 326,5 × 253,5 × 13,1 (Υ×V×Β) |
| Περιοχή στεφάνης (mm) | 310,18 × 234,40 (Υ×Β) |
| Θεραπεία | Αντιθαμβωτική, Σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 400 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700 : 1 (Τύπ.) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/60/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| Απάντηση | 5,7/2,3 (Τύπ.)(Tr/Td) ms |
| Καλή θέα στο | 6 η ώρα |
| Λειτουργία εργασίας | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Βάθος χρώματος | 262K/16,2M 60% NTSC |
| Οπίσθιος φωτισμός | WLED, 50K ώρες, Με πρόγραμμα οδήγησης LED |
| Μάζα | 1,00 κιλά (Μέγ.) |
| Χρησιμοποιείται για | Βιομηχανικός |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Χωρίς |
| Τύπος σήματος | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , Σύνδεσμος 20 ακίδων |
| Παροχή τάσης | 3,3 V (Τυπ.) |
| Μέγ. Ακροαματικότητα | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C Θερμ. λειτουργίας: -30 ~ 85 °C |