2026-05-18
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G150XG03 V2 |
| Μέγεθος πίνακα | 15.0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 307.4 ((W) × 231.3 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 326.5 ((H) × 253.5 ((V) × 12 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επικάλυψη (3H) |
| Φωτεινότητα | 250 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 7001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/70 (τύπος) (CR≥10) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 5.7/2.3 (Τύπος) (Tr/Td) ms |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K / 16.2M, 65% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | CCFL [2 κομμάτια], 50 χιλιάδες ώρες, χωρίς οδηγό |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Βάρος του πάνελ | 1.10Kgs (Τύπος.) |
| Σχεδιασμένο για | Βιομηχανική |
| Πίνακα αφής | Χωρίς |
| Διασύνδεση σήματος | 20 καρφίτσες LVDS (1 ch, 6/8-bit), τερματικό |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |