2026-05-19
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | G150XG03 V5 |
| Μέγεθος πίνακα | 15,0 ίντσες |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1024(RGB)×768, XGA, 85 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 304,128 (Π)×228,096 (Υ) mm |
| Άνοιγμα στεφάνης | 310,18 (Π) × 234,40 (Υ) mm |
| Μέγεθος περιγράμματος | 326,5(Π)×253,5(Υ) ×13,1(Β) χιλ. |
| Επιφάνεια | Ματ, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Λάμψη | 250 cd/m² (Τύπ.) |
| Αναλογία αντίθεσης | 700:1 (Τύπ.) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/60/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 5,7/2,3 (Τύπ.)(Tr/Td) ms |
| Χρώματα εμφάνισης | 262K/16,2M , 65% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 30 χιλιάδες ώρες, με οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Βάρος πίνακα | 950 γρ. (Μέγ.) |
| Διεπαφή σήματος | 20 ακίδες LVDS (1 ch, 6/8-bit) , τερματικό |
| Τάση εισόδου | 3,3 V (Τυπ.) |
| Περιβάλλο | Θερμοκρασία λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ; Θερμοκρασία αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |