2026-05-23
| κατασκευαστής | ΑΕΠ |
| Όνομα μοντέλου | G150XTK01.1 |
| μέγεθος οθόνης | 150,0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Διαμόρφωση pixel | Βόρεια γραμμή RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| φυσική διάσταση | 326.5 ((εύρος) × 253,5 ((ύψος) × 10 ((δυναμικότητα) mm |
| Οπτικό μέγεθος | 307.4 ((W) × 231.3 ((H) mm |
| επεξεργασία επιφάνειας | Ματ |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (τύπος) |
| Αντίθεση | 7001 (τύπος) (TM) |
| Οπτική λειτουργία | TN, συνήθως λευκή οθόνη, μεταδοτική |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/80 (τύπος) |
| Χρόνος απόκρισης | 5.7/2.3 (Τύπος) (Tr/Td) ms |
| Αριθμός χρώματος | 16.2M, 60% NTSC |
| Τύπος φωτισμού πίσω | WLED, 70K ώρες, με LED driver |
| Βάρος του πάνελ | ΔΕΠ |
| Εφαρμόστε | Βιομηχανία |
| Ποσοστό ανανέωσης | 60 Hz |
| Λειτουργία αφής | Επαφή στο κινητό |
| σύστημα σηματοδότησης | eDP (1 λωρίδα), eDP1.2, 30 καρφίτσες, σύνδεσμος |
| Πρόσθετη τάση | 3.3V (τύπος) |
| Μέγιστη ικανότητα | Εργασία: -30 ~ 85 °C. Αποθήκευση: -30 ~ 85 °C. |