2026-04-24
| Ετικέτα πάνελ | ΑΕΠ |
| Πρότυπο πάνελ | G150XTN03.4 |
| Μέγεθος πίνακα | 150,0 ίντσες |
| Τύπος οθόνης | α-Si TFT-LCD, LCM |
| Απόφαση | 1024 ((RGB) × 768, XGA, 85PPI |
| Φόρμα pixel | Βόρεια λωρίδα RGB |
| Πεδίο εμφάνισης | 304.128 ((W) × 228.096 ((H) mm |
| Άνοιγμα κούτσουρου | 313.55 ((W) × 237.25 ((H) mm |
| Μέγεθος περίγραμμα | 326.5 ((W) × 253.5 ((H) × 10 ((D) mm |
| Επιφάνεια | Αντιφωτιστική, σκληρή επίστρωση (3H) |
| Φωτεινότητα | 350 cd/m2 (Τύπος) |
| Αντιδιαστολή | 8001 (τύπος) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/80 (τύπος) |
| Τρόπος εμφάνισης | TN, κανονικά λευκό, μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 5.7/2.3 (τύπος) (Tr/Td) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 262K/16.2M 60% NTSC |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED, 50 χιλιάδες ώρες, με LED Driver |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Εικόνα αφής | Χωρίς |
| Βάρος του πάνελ | 10,02 κιλά (μέγιστο.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διασύνδεση σήματος | eDP (1 λωρίδα), eDP1.2, 30 καρφίτσες |
| Τεχνολογία | 3.3V (τύπος) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 65 °C · Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 65 °C |