2026-04-24
| Μάρκα Πάνελ | AUO |
| Μοντέλο Πάνελ | G150XTN06.2 |
| Μέγεθος Πάνελ | 15.0 ίντσες |
| Τύπος Πάνελ | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ανάλυση | 1024(RGB)×768 (XGA) 85PPI |
| Μορφή Εικονοστοιχείων | RGB Κάθετη Λωρίδα |
| Περιοχή Εμφάνισης | 304.128(Π)×228.096(Υ) mm |
| Άνοιγμα Πλαισίου | 307.4(Π)×231.3(Υ) mm |
| Μέγεθος Περιγράμματος | 326.5(Π)×253.5(Υ) ×12(Β) mm |
| Επιφάνεια | Αντιθαμβωτική |
| Φωτεινότητα | 300 cd/m² (Τυπ.) |
| Αναλογία Αντίθεσης | 700:1 (Τυπ.) (TM) |
| Γωνία Θέασης | 80/80/60/80 (Τυπ.)(CR≥10) |
| Λειτουργία Εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκή, Διαπερατή |
| Χρόνος Απόκρισης | 5.7/2.3 (Τυπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα Εμφάνισης | 262K/16.2M 63% NTSC |
| Τύπος Λάμπας | WLED , 50K ώρες , Με Οδηγό LED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη Αφής | Χωρίς |
| Βάρος | 1.25Kgs (Τυπ.) |
| Εφαρμογή | Βιομηχανική |
| Διεπαφή Σήματος | LVDS (1 κανάλι, 6/8-bit) , 20 ακροδέκτες Συνδετήρας |
| Τάση Εισόδου | 3.3V (Τυπ.) |
| Περιβάλλον | Θερμοκρασία Λειτουργίας: -30 ~ 85 °C ; Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -30 ~ 85 °C |