2026-05-23
| Μάρκα πάνελ | AUO |
| Μοντέλο πίνακα | G150XTT02.0 |
| Μέγεθος πίνακα | 15,0" |
| Τύπος πίνακα | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1024(RGB)×768, XGA, 85 PPI |
| Μορφή pixel | Κάθετη λωρίδα RGB |
| Περιοχή εμφάνισης | 304,128 (Π) × 228,096 (Υ) mm |
| Αναλογία αντίθεσης | 700:1 (Τύπ.) (TM) |
| Γωνία θέασης | 80/80/70/80 (Τύπος) (CR≥10) |
| Λειτουργία εμφάνισης | TN, Κανονικά Λευκό, Μεταδοτικό |
| Χρόνος απόκρισης | 5.7/2.3 (Τύπ.)(Tr/Td) |
| Χρώματα εμφάνισης | 262Κ/16,2Μ |
| Τύπος λαμπτήρα | WLED |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Οθόνη αφής | PCAP |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός |
| Διεπαφή σήματος | Υποδοχή LVDS (1 ch, 6/8-bit). |
| Τάση εισόδου | 3,3 V (Τυπ.) |