2026-05-11
| κατασκευαστής | AUO |
| Όνομα μοντέλου | G156HAB02.4 |
| μέγεθος οθόνης | 15,6 ιντσών |
| Τύπος οθόνης | a-Si TFT-LCD, LCM |
| Ψήφισμα | 1920(RGB)×1080 (FHD) 141 PPI |
| Διαμόρφωση pixel | Κάθετη μπάρα RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 344,16 × 193,59 (Υ×V) mm |
| φυσική διάσταση | 361 × 227 × 8 (Υ×V×Β) mm |
| επιφανειακή επεξεργασία | Σκληρή επίστρωση (5H) |
| Λάμψη | 400 cd/m² (Τύπ.) |
| Αντίθεση | 800: 1 (Τύπ.) (μετάδοση) |
| Η καλύτερη γωνία | Πλήρης προβολή |
| Οπτική λειτουργία | AHVA, συνήθως μαύρη οθόνη, μετάδοση |
| Γωνία θέασης | 89/89/89/89 (Τύπος) (CR≥10) |
| Χρόνος απόκρισης | 25 (Τύπος)(Tr+Td) ms |
| Αριθμός χρώματος | 16,2 εκατ., 45% NTSC |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | WLED, 50.000 ώρες, με οδηγό LED |
| Βάρος πάνελ | 860 γρ. (Μέγ.) |
| Εφαρμογή σε | βιομηχανία |
| Ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Λειτουργία αφής | On-Cell Touch |
| σύστημα σήματος | eDP (2 λωρίδες), eDP1.2, υποδοχή, 40 ακίδες |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,3 V (Τυπ.) |
| Μέγιστη βαθμολογία | Θερμοκρασία αποθήκευσης: -20 ~ 60 °C Θερμοκρασία λειτουργίας: 0 ~ 50 °C |